Srpen 2011

Důležité ))

30. srpna 2011 v 9:24 | Romča |  OUR POST
Myslím že to byla jen otázka času kdy tohle příjde.Píše se mi to hrozně těžko ale jak víte na blog musí mít člověk čas a to já rozhodně najsem, vlastím ještě dva další blogy jeden grafickýteam pak fansite a jeden deníčkoví sice na nich skoro vůbec nejsemale i tak je to zátěž a já vím že se tady tomu nevěnuji tak jak bych chtěla a opravdu mě to mrzí.Co bude dál? Sama nevím končit se mi nechce ale budeto tady dlouho stát.Víte já tenhle rok začínám praxe v nemocnici a budu vstávat hodně brzo ráno a domu jezdit unavená a nevím jestly mi to situace dovolí něco přidávat, doufám že to chápete.Zatím tedy aktivita tak 5%

Emma a Johnny - 24.8.2011

26. srpna 2011 v 19:12 | Romča |  PAPARAZZI
imagebam.com
Jedna fanyka Emmy pořídila fotografii 24. srpna byla Emma vidět u kříže Kinga spolu s Johnny Simmons.Poslední dobou novinky o Emmě boužel žádné jen scany a to mě prostě nebaví, nevíc nemám vůbec čas chci si prostě užívat poslední dny prázdnin někde u vody namísto toho abych seděla u počítače, děkuju za pochopení.

Our post 1.1

20. srpna 2011 v 10:50 | Romča |  OUR POST
Zdravím vás konečně jsem doma ♥ popravdě vám řeknu bylo to opravdu hodně namáhavé a já necítím celé tělo, ale jsem ráda že to mám za sebou.. O emmě žádné novinky a víte co? ani mě to moc nemrzí nemám nák blogovou náladu a pomalu mě to začíná nudit. ;D Doufejme že se to zlepší.Jinak bych vás také chtěla pozvat na nový blog na kterém jsem z holkama jde o blog sweet heaven kde najdete plno grafiky ♥ to je snad všechno zatím se mějte.

our post 0.9

15. srpna 2011 v 20:26 | Romča |  OUR POST
Krásný večwr po dlouhé době dávám taky vědět, nebyla jsem tady od včerejška jezdim na brigádu společně s maminkou ♥♥ mejeme okna na vysoké šlole, popravdě je to děsný necítím tělo budu tam ceklý týden až do pátku takže tady semnou nepočítejte, naneštěstí o Emmě nejsou novinky což je dobře alespon nemusím dohánět.Také plánuji návrat na online-greysanatomy jelikož se pomalu ale jistě přibližuje začátek školného roku.Ted si půjdu pusti gossip girl ♥ už se na to těším a trochu si odpočinout jelikož jsem totálně vyřízená mějte se.

Photoshoots - 2011 - I-D Magazine (Mariano Vivanco) (MQ)

11. srpna 2011 v 10:26 | Romča |  PHOTOSHOOT
Krásné dopolene všem, přináším vám jednu fotografie v MQ kvalitě což mě docela mrzí ale nevadí jde o photoshoot nafocen pro Mariano Vivanco, osobně mi příjde opravdu zajímavý ale zas tak moc se mi nelíbí. :) Ale rozhodně to je věc názoru.Dnes mám skvělou náladu a nehodlám si ji jen tak zkazit odpoledne mi příjde domu konečně po čtyřech letech nový telefon.! Tady ale už ta fotka.
imagebam.com

our post 0.8

10. srpna 2011 v 22:10 | Romča |  OUR POST
Upřímě ? už mě to přestává bavit když jsem blog zakládala nenešla jsem snad jedný blog o Emmě až snad na dva kvalitní a ted se najdenou tvoří tolik blogů, a víte co mě to prostě a jednoduše štve a nabaví mě to.A to nesnáším prostě to je jako TV manie všude blogy o TVD já mám ráda když jsem originální jako zaměřením druhý blog zaměřen na greys anatom y nenajdete snad žádný kromě toho mého jen pár a to se mi na tom právě líbí že nejsem jako ostatní uvidíme co stím.Zatím se mějte čekám na titulky k PLL a zítra mi dorazí nový telefon. affiliateas nezapomente kontrola affiliateas :)) uzavřu ji nejspíš v sobotu kdo se nezapíše toho automatickay mažu

Photoshoots - 2010 - Entertainment Weekly (HQ)

10. srpna 2011 v 16:02 | Romča |  PHOTOSHOOT
Objevila se jedna fotografie kterou již známe ale tentokrád v HQ kvalitě, jelikož jsem sem ještě tenhle photoshoot pro Entertainment Weekly nepřidala tak přidávám k němu ještě další dvě fotografie, Emmě to tam opět hrozně moc sluší ! Fotografie jsou celkem tři užijte si je a affiliateas nezapomente kontrola affiliateas


kontrola affiliateas

10. srpna 2011 v 11:12 | Romča
Tak je tady první kontrola afiliateas! Omlouvám ty co jsou na dovelené pokud máš zýjem spřátelit piš do wanna be affiliateas ráda se ti ozvu.Prosím do článků žádné jiné komentáře!!

  1. web
  2. přezdívka
  3. jak často chodíš ?
  4. elite top regular

Emma W-atson - avatars 0.2

10. srpna 2011 v 2:55 | Romča |  AVATARS
Jelikož nemůžu usnout přidávám pár avatárů, nejsou nic moc nedivte se jsou tři hodiny ráno takže to berte se zálohou..Fotograsfie jsou z premiéry Harryho Pottra a relikvie smrti z Londýna, já osobně ty fotografie miluju Emmě to tam podle mě nehorázně slušelo.Pokud by chtěl někdo kopírovat tak prosím uvad zdroj.
xxxEmma Watson - Photoshoots - 2008 - Flare (HQ)

9. srpna 2011 v 23:18 | Romča |  PHOTOSHOOT
Omlouvám se že jsem nic nepřidala ale to víte jsem líná a nemám čas včera jsem nebyla velý den ani večer doma, dnes jsem se vrátila až odpoledne a prospala celý den ale tohle jsem nechtěla vůbec psát radši k Emmě.Mám tu pro vás jednu HQ fotogradii k photoshootu Flare který byl nafocen v roce 2008 Emma je tak opravdu krásná a fotka nemá chybu.