APPEARANCES AND EVENTS

Emma Watson - Pre-BAFTA Film Cocktail Party

18. července 2011 v 21:57 | Abby
Je na čese doplnit galerii začneme akcema z roku 2O11.Emma se účastnila 13.února akce Pre-BAFTA Film Cocktail Party, moc jí to slušelo moc se mi líbí ty její šaty takové jednoduché moc jí sluší více fotografií naleznete v celém článku.

Emma Watson - Harry Potter and the Deathly Hallows 2" premiere in NY

17. července 2011 v 17:50 | Abby
Mám tu pro vás fotografie s premiéry Harryho Pottra z New Yorku tato premiéra se konala 11.června 2011.Popravdě vám řeknu že se mi více Emma líbila na Londýnské premiéře.Měla zajímavé líčení i šaty.Komu to podle mě moc slušelo byl Tom a Daniel.! Fotografií byla zase něco přez 400 takže jsem uložila jen pár, to snad chápete celkem jsem vám uložila padesát pět fotografií.Užijte si je.

EMMA WATSON - The Late Show with David Letterman" (11th July 2011) (HQ)

16. července 2011 v 23:17 | Abby
Tak dnes to bude asi poslední článek ještě uvidím do kolika budu dnes ponocovat, včera to bylo do půl páté ráno nemohla jsem vůbec usnou koukala jsem se na myšlenky zločince zkoukla snad celou jednu serii :D a dnes jsem prospala celý den.! Ale ted k Emmě ta se zůčastnila The Late Show with David Lettermana.Měla opravdu zajímavé šaty není to moc můj styl ale jí podle mě docela slušely.Opět má ulízlé ty vlasy mě se to prostě nelíbí..! :-) Nevim je to hold můj názor ale i tak byla krásný jako vždy.Fotografie jsou v HQ kvalitě.

EMMA WATSON - "Harry Potter and the Deathly Hallows 2" premiere in London 7.7.2011

16. července 2011 v 21:49 | Abby

Hrozně jsem se těšila až budu moc přidat tyhle fotografie, z Premiéry Harryho Pottra a Relikvie smrti část 2.Emma tam byla naprosto dokonalá! Ty její šaty a líčení neměly jedním slovem chybu byla jako princezna.Já jsem premiéru sledovala živě s Londýna nemohla jsem si to přeci nechat ujít.Všichni byli zlatí.! Podle mě se jim to moc povedlo alespon mě se tenhle díl moc líbil a uvědomila jsem si že film který mě provází celým dětstvím končí.Fotografií bylo něco pře 400 pochopte tolik jsem jich neuložila, ale myslím že se spokojíte stím co vám nabídnu.
 
 

Reklama